Strefa Klienta

SKOCZYLASA 9

REKOMENDACJE

Nie jesteśmy małą wspólnotą: 77 lokali zamieszkuje spora grupa ludzi. Wiadomo – o różnych charakterach, temperamentach i przyzwyczajeniach, młodych, wiekowych średniaków i takich, co wiekowymi średniakami już byli. Każdy z nas jest inny. Ale wszyscy jednakowo mówimy o naszej pani administrator: jest taka, jak być powinna… .
Przeżywaliśmy w minionym okresie trudne chwile. Remonty, dosłownie każdego kąta, każdej rury i kabla, z przerwami trwały pięć lat. Ktoś tego gruzowiska musiał doglądać, kierować  zmieniającymi się ekipami. Doglądał profesjonalnie, rzetelnie, wytrwale. Dzięki temu teraz chata (Skoczylasa 9) – tak zapyziała niegdyś – świeci niemal pałacową elegancją, jest przykładem wzorowej czystości, architektonicznego ładu, estetyki… .
Pani Anna Bednarczyk zdaje egzamin celująco. To właśnie Jej firma – Administrator Servis s.c. opiekuje się naszym budynkiem. Zawsze dominuje uczciwość, duża kultura osobista i dogłębna znajomość tematów związanych z zarządzaniem nieruchomościami. I co również ważne: znajduje czas dla lokatorów nie tylko od święta, zawsze wie co dzieje się wewnątrz naszego domu, potrafi znaleźć lek na kłopoty…  

I jak tu nie polecać takiej Szefowej innym wspólnotom.” 
– Zarząd Wspólnoty Mieszkaniowej Skoczylasa 9

      

DANE NIERUCHOMOŚCI:

Współpraca od: 01.08.2009r.