Referencje

„Współpraca pomiędzy Zarządem Wspólnoty, a firmą Administrator Servis s.c. reprezentowaną przez Panią Annę Bednarczyk układa się bezproblemowo. Wszelkie działania związane z funkcjonowaniem naszego budynku są podejmowanie w sposób profesjonalny, i co najbardziej zauważalne to bardzo dobra znajomość wszelkich zagadnień związanych z prowadzeniem działalności w zakresie obsługi budynków. Firma Administrator Servis s.c. przez cały okres pracy na rzecz naszej wspólnoty wykazuje duże zaangażowanie i efektywność w załatwianiu różnych spraw, które dzięki sprawnej komunikacji załatwiane są natychmiastowo. Jednym z istotnych aspektów współpracy z w/w firmą jest wspieranie Zarządu Wspólnoty gwarantujące formalną oprawę wykonywanych przez niego czynności. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług świadczonych przez firmę Pani Anny Bednarczyk i szczerze możemy polecić wszystkim poszukującym profesjonalnego administrowania budynkiem.”
– Zarząd Wspólnoty Mieszkaniowej Kościuszkowców 78A

„Właściciele firmy zarządzającej Administrator Servis s.c. to bardzo kompetentne oraz komunikatywne osoby. W sposób dostępny dla laika przedstawiają zagadnienia dotyczące zarządzania nieruchomością, negocjują w skuteczny sposób z wykonawcami remontów, informują zarząd o istotnych kwestiach dotyczących nieruchomości z odpowiednim wyprzedzeniem, w skuteczny sposób rozwiązują problemy związane z zarządzaniem nieruchomością. Jako członek zarządu wspólnoty mam poczucie, iż Pani Anna oraz jej Syn Bartosz działają przede wszystkim w sposób korzystny na rzecz wspólnoty, a komunikowanie się z nimi zawsze przebiega w sposób świadczący o ich wysokiej kulturze osobistej.”
– Aleksandra Andruszczak-Zin, Członek Zarządu Wspólnoty Mieszkaniowej Linneusza 9

„Nie jesteśmy małą wspólnotą: 77 lokali zamieszkuje spora grupa ludzi. Wiadomo – o różnych charakterach, temperamentach i przyzwyczajeniach, młodych, wiekowych średniaków i takich, co wiekowymi średniakami już byli. Każdy z nas jest inny. Ale wszyscy jednakowo mówimy o naszej pani administrator: jest taka, jak być powinna… .
Przeżywaliśmy w minionym okresie trudne chwile. Remonty, dosłownie każdego kąta, każdej rury i kabla, z przerwami trwały pięć lat. Ktoś tego gruzowiska musiał doglądać, kierować zmieniającymi się ekipami. Doglądał profesjonalnie, rzetelnie, wytrwale. Dzięki temu teraz chata (Skoczylasa 9) – tak zapyziała niegdyś – świeci niemal pałacową elegancją, jest przykładem wzorowej czystości, architektonicznego ładu, estetyki… .
Pani Anna Bednarczyk zdaje egzamin celująco. To właśnie Jej firma – Administrator Servis s.c. opiekuje się naszym budynkiem. Zawsze dominuje uczciwość, duża kultura osobista i dogłębna znajomość tematów związanych z zarządzaniem nieruchomościami. I co również ważne: znajduje czas dla lokatorów nie tylko od święta, zawsze wie co dzieje się wewnątrz naszego domu, potrafi znaleźć lek na kłopoty… I jak tu nie polecać takiej Szefowej innym wspólnotom.”
– Zarząd Wspólnoty Mieszkaniowej Skoczylasa 9

„Z firmą Administrator Servis s.c. Wspólnota Mieszkaniowa Burdzińskiego 9 współpracuje od 2010 roku. W tym czasie wspólnie podjęliśmy szereg przedsięwzięć mających na celu utrzymanie substancji budynku w dobrej kondycji. Było to szczególnie ważne ze względu na fakt istnienia niedoinwestowania i wieloletnich zaniedbań w zarządzaniu Wspólnotą.

Dzięki świadomości dotyczącej doraźnych potrzeb mieszkańców budynku i dobrej znajomości przepisów regulujących funkcjonowanie wspólnot mieszkaniowych jak również Prawa Budowlanego Zarządca wykazuje się profesjonalizmem wysokiej klasy. Nie bez znaczenia jest również fakt znajomości znacznej ilości firm funkcjonujących na rynku usług około budowlanych co zaowocowało płynnym prowadzeniem niezbędnych remontów i inwestycji na odpowiednio wysokim poziomie. Dzięki zgodnej współpracy wykonaliśmy szereg niezbędnych remontów które podniosły standard Naszego życia – mamy nadzieję na dalszą owocną współpracę.”
– Krzysztof Piotrowski, Członek Zarządu Wspólnoty Mieszkaniowej Burdzińskiego 9

„Współpraca naszej Wspólnoty Mieszkaniowej z firmą Administrator Servis s.c. jest bardzo dobra. Szereg inwestycji i remontów o dużym zakresie robót pod jej nadzorem w naszym budynku zostały wykonane bez problemów. W/w zarządca świadczy kompleksowe usługi w zakresie obsługi finansowej, eksploatacyjnej, remontowej i prawnej. Zarządca nieruchomości p. Anna Bednarczyk świadczy te usługi uczciwie i profesjonalnie – rozwiązuje wszelkie trudne sprawy bardzo dobrze.
Mając to na uwadze udzielam referencji i polecam usługi w/w zarządcy.”
– Edward Głacki, Członek Zarządu Wspólnoty Mieszkaniowej Szymanowskiego 5A

„Współpraca naszej Wspólnoty Mieszkaniowej z firmą Admisnistarator Servis s.c. układa się bardzo dobrze. Wynikiem jest przeprowadzenie wielu inwestycji w naszej nieruchomości. Pragnę podkreślić, że wysokie kwalifikacje oraz bardzo duża kultura osobista p. Anny Bednarczyk umożliwiają rozwiązywanie nawet bardzo trudnych kwestii w sposób spokojny i racjonalny. Osobiście jestem bardzo zadowolona z tej współpracy i myślę, że będzie w dalszym ciągu przebiegała bez zarzutu jak do tej pory.”
– Teresa Dworak, Członek Zarządu Wspólnoty Mieszkaniowej Szymanowskiego 5A